Informace pro členy

Dress Code

BANCA del VINO je stylové místo se svou kulturou. Při návštěvě Vás žádáme oblékat se odpovídajícím způsobem. Nemáme stanoven konkrétní dress code, protože jsme si jisti, že Vaše intuice ve spojení s dobrým vkusem upřednostní při výběru oděvu styl smart casual.

Skladovací podmínky

Teplota ve skladech vína je optimalizována tak, aby vyhovovala skladování vín. V důsledku toho se teplota udržuje na přibližně 15°C. Optimální teplota pití bílých vín, šumivých vín a šampaňského je pod touto úrovní. Pro tato vína nabízíme takzvaný Fast Chiller, ve kterém můžete jednoduše ochladit vína během několika minut.

Jídlo a pití

Nedaleká restaurace MANU RISTO LOUNGE zajistí výběr kulinářských specialit studené kuchyně přímo do Banca del Vino. Pro zajištění občerstvení je nutná včasná objednávka předem.

MANU RISTO LOUNGE

ČISTOTA

Jako provozovatelé zajišťujeme každé ráno kompletní úklidový servis. V průběhu dne a večera Vás žádáme o dodržování několika jednoduchých pravidel a věříme, že jako pravý WinBANker budete vždy prostory opouštět ve stavu, v jakém byste je i Vy sami chtěli nalézt. Před odchodem se prosím ujistěte, že všechny použité sklenice či prázdné láhve jsou umístěny v zázemí pro ně určeném. Nenechávejte ve společných prostorách žádné odpadky a v případě rozlití vína, prosím očistěte daný povrch hadříkem. My i další hosté jsme velice vděčni za Vaši pomoc a respektování těchto pravidel.

PARKOVÁNÍ

 

BANCA del VINO nedisponuje vlastním parkovištěm. V případě, že nakládáte nebo vykládáte větší množství vína, prosíme zaparkujte si přímo u vstupu a zapněte výstražná světla.