O Projektu

BANCA del VINO

Jeden klub, jedna komunita, jedna vášeň. BANCA del VINO jsou prostory exkluzivně vytvořené pro skladování vín v těch nejideálnějších podmínkách. Staňte se i Vy součástí jedinečné enofilní komunity sdílející stejné zájmy. Jako náš člen máte samozřejmě přístup ke svému vínu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Emanuele Ridi

Emanuele Ridi se narodil roku 1973 v městečku Portoferraio na středomořském ostrově Elba, kde získal i první zkušenosti s gastronomií. V Česku žije od roku 1992. Pro širokou veřejnost je Italem v kuchyni, hrdinou kuchařského seriálu, pro přátele pak Manú. A právě jméno Manú si zvolil jako název nové restaurace, kterou v lednu 2016 otevřel v horním cípu Dětského ostrova.

Exkluzivita

Výjimečnost vinné banky spočívá v samotném konceptu. Tento projekt je jediný svého druhu v celé České Republice. Vy máte možnost být jeho součástí a spolu s námi vytvářet základy jedinečné vinařské komunity.

Bezpečí

O Vaše vinné poklady bude náležitě postaráno. Všechny boxy jsou zabezpečeny smart zámky NOKE umožňující kontrolu zámku přes mobilní telefon. Současně můžete udílet různé druhy přístupů Vašim blízkým v případě, že někoho z nich pověříte k vyzvednutí vína. Ve všech prostorách je také nainstalovaný kamerový systém zaručující nepřetržitou kontrolu celého objektu.

Staňte se

WineBANKerem

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete poradit s výběrem členství?

Napište nám